POMOC DROGOWA WARSZAWA Praga Południe

Pomoc drogowa Warszawa Praga Południe to zespół profesjonalistów od lat działających na drogach w Pradze Południe i całym województwie mazowieckim. Jeśli masz problemy ze swoim samochodem na trasie w Warszawie – Pradze Południe lub okolicach zadzwoń po naszych fachowców. Wyciągną Twój samochód z każdej opresji. Oferujemy holowanie i transport pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych (TIR, Bus). Obszarem działania naszej pomocy drogowej jest Warszawa – wszystkie dzielnice m.in. Praga Południe- i całe województwo mazowieckie.

Holowanie Warszawa Praga Południe

Chyba każdy doświadczony kierowca przynajmniej raz w życiu musiał na własnej skórze odczuć co to jest holowanie swojego samochodu. Sytuacje na drogach są przeróżne. Często bez naszej winy dochodzi do sytuacji, w której nasz pojazd zostanie uszkodzony lub unieruchomiony w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu. Wtedy musimy zepchnąć pojazd na pobocze i najlepiej zadzwonić po sprawdzonych fachowców z zakresu holowania lub autolawety. Tylko taki sposób zapewnia nam bezpieczeństwo w transporcie naszego samochodu w wybrane miejsce.

Jako pomoc drogowa Warszawa Praga Południe specjalizujemy się w następujących usługach:

Holowanie Warszawa Praga Południe

Odholujemy Twój samochód w wyznaczone miejsce lub odwieziemy na parking. Jesteśmy w pełni gotowi, by przyjąć Twoje zgłoszenie o każdej porze dnia i nocy, a także w święta. Dla nas, doświadczonych fachowców z zakresu autopomocy nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Jesteśmy dyspozycyjni, szybcy i niedrodzy. Od lat te cechy pozwalają nam budować zaufanie wśród Klientów z Warszawy – Pragi Południe i pozostałych miejscowości województwa mazowieckiego.

Laweta Warszawa Praga Południe

Dzięki świetnemu i nowoczesnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie wysłać lawetę w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. Nasze wyposażenie pozwala na użycie lawety dla każdego rodzaju samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, dostawczych, a nawet busów czy tirów. Największym atutem naszej firmy jest rzesza zadowolonych Klientów z terenu całego województwa mazowieckiego.

Mobilny Mechanik Warszawa Praga Południe

Bardzo często zdarza się, że na ruchliwej trasie, drodze ekspresowej czy autostradzie samochód odmawia nam posłuszeństwa. Oczywiście, zdarza się, że trzeba pojazd holować lub wezwać lawetę. Jednak czasami jest opcja, by mobilny mechanik dojechał na miejsce, naprawił usterkę, a podróż może następnie być kontynuowana. Najczęściej tego typu usługi są realizowane w przypadku:

 • naprawy opony lub koła,
 • dowożenia paliwa,
 • odpalenia samochodu kablami,
 • uzupełnienia różnego rodzaju płynów,
 • prostymi usterkami elektrycznymi.
Mobilni mechanicy Warszawa Praga Południe to zespół fachowców, wyposażonych w niezbędny sprzęt, który pozwala im na naprawę usterek na miejscu. To świetnie wyszkoleni i doświadczeni mechanicy, którzy stanowią niemal pogotowie warsztatowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Jeśli masz problem na trasie i potrzebujesz szybkiej pomocy, zadzwoń niezwłocznie.
Zaufanie Klientów

Przez lata naszej działalności zdobyliśmy zaufanie Klientów w całym województwie. Stąd coraz większy zasięg działalności naszej firmy, która rozwija się z roku na rok.

Szybka obsługa

Jesteśmy znani z tego, że na miejscu zdarzenia pojawiamy się błyskawicznie. Dlatego też nasza pomoc drogowa w Warszawie jest ceniona i doceniana przez wielu Kierowców.

Pomoc drogowa 24h

Nasza pomoc drogowa i mobilny mechanik dyżurują 24 godziny na dobę w każdy dzień tygodnia. Dlatego też, jeśli wracasz z rodzinnego spotkania świątecznego i masz problemy ze swoim samochodem, zadzwoń i skorzystaj z naszej pomocy.

Autolaweta Warszawa Praga Południe

Nasze lawety w Warszawie Pradze Południe od lat służą Kierowcom w całym województwie. Posiadamy bardzo szeroką gamę sprzętu pozwalającego na wyciąganie wszelkiego rodzaju pojazdów z rowu lub dziur. Nawet lawety od lat transportują samochody osobowe, samochody dostawcze, tiry i busy w Warszawie Pradze Południe. Nasza oferta lawet skierowana jest dla wszystkich, zarówno osób prywatnych, jak i kierowców zawodowych, którzy są znacznie bardziej narażeni na nieprzyjemne sytuacje drogowe ze względu na bardzo długo spędzany czas za kółkiem. Na szczęście jeśli Kierowca potrzebuje sprawnej i fachowej pomocy drogowej może zadzwonić do naszej firmy i skorzystać z bardzo bogatej oferty naszych lawet w Warszawie – Pradze Południe.

Świetne recenzje Klientów i budowana przez lata marka w Warszawie-Pradze Południe to jedna z największych wartości naszej firmy. To, że zaufało nam tylu Klientów jest dla nas oznaką, że rozwój firmy kierujemy w dobrą stronę. Wiemy, że nasza praca to także misja, której celem jest pomoc kierowcom w Warszawie i całym województwie.

Autopomoc Warszawa Praga Południe

Auto Pomoc drogowa Warszawa Praga Południe jest zgranym zespołem wykwalifikowanych specjalistów, do których możesz zadzwonić w każdej chwili. Pomożemy w przypadku jakiejkolwiek awarii na drodze lub trasie. Przyjedziemy obsłużymy Twój przypadek szybko i bezpiecznie. Zadzwoń po wykwalifikowanych pracowników naszej firmy. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu Auto Pomoc Drogowa 24H/7 i transportu samochodów usługi mobilnego mechanika czynnego 24H/7.

Nasze lawety w szybki sposób wyciągną każdy pojazd z drogowych tarapatów. Zajmujemy się również autoholowaniem,  a także usługami mobilnego mechanika. Nasz specjalista niejednokrotnie na miejscu uruchomi twoje auto.

Jakie usługi realizuje Auto Pomoc drogowa Warszawa Praga Południe?

 • dowóz paliwa
 • ładowanie akumulatora
 • dowóz wybranych części zamiennych
 • awaryjne odpalenie samochodu
 • auto zastępcze
 • zabezpieczenie pojazdu na naszym parkingu
 • wyciąganie pojazdu z rowu
 • naprawy wulkanizacyjne
 • usuwanie drobnych usterek mechanicznych na miejscu zdarzenia.
SPRAWDŹ TAKŻE:

KONTAKT

STRONA DO WYNAJĘCIA

tel. 690 447 500

mail: kontakt@it-agencja.pl

STRONA DO WYNAJĘCIA

Ta strona jest do wynajęcia! Jeśli realizujesz usługi związane
z pomocą drogową w Warszawie i najbliższych okolicach, zadzwoń lub napisz!

mail: kontakt@it-agencja.pl

pomocdrogowa-polska.pl